products Icon
Yurt İçi Para Transferi

İster PayPole hesabınızdan diğer PayPole hesaplarına, ister yurt içi tüm banka ibanlarına dakikalar içerisinde para gönderebilir, bütün bankaların kredi kart ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

products Icon
Yurt Dışı Para Transferi

PayPole bireysel hesabınızdan web ve mobil uygulamamız ile ya da şubelerimizden, hesabınız yok ise; temsilcilerimiz aracılığıyla temsilciliklerimizden dünyanın her yerine anlık para gönderebilirsiniz.

products Icon
SWIFT

Swift sistemini kullanarak dünyanın her yerine ithalat bedellerini en hızlı ve en düşük komisyonlarla ulaştırabilirsiniz.

products Icon
Dijital Cüzdan

PayPole dijital cüzdanınıza tüm bankaların hesaplarından havale ve EFT yaparak para yükleyebilirsiniz. Açıklama kısmına PayPole hesap numaranızı yazmanız yeterli olacaktır. Yine PayPole cüzdan hesabınızı kullanarak diğer PayPole hesaplarına havale veya tüm banka hesaplarına EFT yapabilirsiniz.

products Icon
Gelen Parayı Çekme

PayPole hesabınızdaki bakiyenizi günün her saati banka hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Banka hesabınızı PayPole hesabınıza tanımlamanız yeterli.

products Icon
Sanal POS

Çok yakında sanal pos hizmetimizle e-ticaret firmalarımızın yanındayız.

products Icon
Fatura Tahsilatı

PayPole cüzdan hesabınızı kullanarak ya da temsilcilerimiz aracılığıyla tüm fatura ödemelerinizi çok yakında gerçekleştirebilirsiniz.

Icon info
BİLGİ
Hesap açılış işlemlerimiz en kısa zamanda başlayacaktır.